"Rex-Spa Dla Kota i Psa"

REX-SPA salon dla psa, kota, pielęgnacja, kosmetyki dla psa, kota.
Adres:
ul. Powstania Wielkopolskiego 88
81-470 Gdynia - Redłowo

Kontakt:
Tel.: 601 808 683

Adres korespondencyjny:
81-470 Gdynia ul.Powstania Wielkopolskiego 127/7

tel. 601 808683  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
https://picasaweb.google.com/112491371758239724504/SalonRexSPADlaKotaIPsa#

Godziny otwarcia
Pn. - Pt.: 10:00-18:00
So.: 10:00-13:00

Oferta:
Strzyżenie kota, psa, kąpiel wyczesywanie podszerstka czyszczenie uszu, oczu obcinanie pazurków, trymowanie, pielęgnacja szaty, dobór kosmetyków, psi fryzjer, salon Gdynia pomorskie, przygotowanie do wystaw w/g wzorca FCI, dojazd do domu klienta, sprzedaż kosmetyków Artero, odżywek, maszynek do strzyżenia Andis, fryzjerzy dla zwierząt.

W naszym salonie profesjonalnie zajmiemy się waszym ukochanym pupilkiem.Dzięki paroletniemu doświadczeniu ze zwierzętami miło i bezstresowo wykąpiemy,ostrzyżemy,wyczeszemy,trymujemy oraz obetniemy pazurki.Również przygotowujemy do wystaw w/g wzorca FCI.
W trosce o najwyższą jakość usług wszystkie zabiegi wykonywane są wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i z zachowaniem wysoko pojętej higieny (dezynfekcja narzędzi i powierzchni).
Opieramy się na najnowszych metodach bezstresowego groomingu , nie podajemy żadnych środków uspokajających, stosujemy tylko miłość i czułość. Profesjonalny sprzęt, jaki posiadamy, ułatwia nam pracę i skraca czas zabiegów pielęgnacyjnych.

Kosmetyki używane w salonie są preparatami specjalistycznymi o najwyższej jakości. Poprawiają wygląd i kondycję szaty psów i kotów. Ułatwiają właścicielom pielęgnację w domu, pomiędzy kolejnymi wizytami w salonie. Państwa pupile będą pod znakomitą opieką dyplomowanego groomera , którego zawód jest również jego pasją.

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług używamy profesjonalnego sprzętu jak: Oster, Andis, Ring 5, Hery, Esspre,Artero i inne.Specjalizujemy się w strzyżeniu i czesaniu kotów.