"Koliber Sklep Zoologiczny Gutowski - Profesjonalne strzyżenie Twojego Psa"

"Koliber" Sklep Zoologiczny Gutowski - Profesjonalne strzyżenie Twojego Psa!
Adres:
Kopernika 20
19-200 Grajewo
- woj. podlaskie

Kontakt:
Tel.: 604 808 321

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 8:00-16:00

Oferta:
Marzysz, aby Twój pupil każdego dnia był zadbany i prezentował się wzorowo? Masz dość walki ze skołtunioną sierścią, zapaleniami uszu i wrastającymi pazurkami?
Jest na to sposób fryzjer dla psów. W naszym gabinecie Twój pies i kot otrzymają profesjonalną opiekę oraz zostaną poddane właściwym zabiegom pielęgnacyjnym. Strzyżenie psów to sztuka, której się poświęcamy, możesz powierzyć nam swojego pupila bez obaw.

Oferta:
- pelen asortyment potrzebny do zalozenia wymarzonego akwaria.
- produkty firm - HAGEN ,AQUAEL,AQUA SZUT,FLUVAL,TETRA,SERA,TROPICAL,i wiele innych.
- produkty dla gryzoni najwiekszego w Polsce producenta pokarmow firmy VITAPOL.
- karmy i akcesoria dla psa i kota.
- zywe zwierzeta,(gryzonie,ptaki,ryby,gady i plazy)jesli nie posiadamy zwierzaka na sklepie,realizujemy zamowienia w ciagu tygodnia.
akwaria-zestawy,filtry,grzałki, media filtracyjne, lampy UV ozon, odwrócona osmoza, oświetlenie, pompy, podłoża, pokarmy, testy do wody, chemia do wody, technika CO2, akwaria na zamówienia, gąbki, mięczaki, skorupiaki.

Masz dość walki ze skołtunioną sierścią, zapaleniami uszu i wrastającymi pazurkami?
Strzyżenie psów, kotów oraz wszelkie zabiegi pielęgnacyjne odbywają się na terenie miasta Grajewa, nie musisz szukać daleko, psi fryzjer z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do zwierząt jest bliżej, niż myślisz.pielęgnacja oczu, obcinanie pazurków, fryzjer dla psów, psi fryzjer.