"Psi Stylista"

Psi Stylista
Adres:
05-500 Nowa Iwiczna
- woj. mazowieckie

Kontakt:
Tel.: 665 701 968
http://psistylista.pl

W moim salonie strzyżenia i pielęgnacji Psi Stylista najważniejsze jest dobre samopoczucie zwierząt i dlatego strzyżenie i wszystkie zabiegi pielęgnacji zwierząt wykonywane są bez jakichkolwiek środków uspakajających czy usypiających.

Psi Stylista przedstawia 10 ćwiczeń, które możesz wykonać jako opiekun psa, by zapewnić mu bezstresową wizytę w naszym salonie. Zapraszamy na strzyżenie/pielęgnację w salonie Psi Stylista.

-  Psi Stylista Psi Stylista - Strzyżenie Warszawa/Piaseczno. Kompleksowa pielęgnacja sierści zwierząt, podczas każdej wizyty jest sprawdzany stan uszu, oczy i pazurki pupila. Salon jest dostosowany również do mycia i strzyżenia psów dużych ras.

- Proszę przyprowadzać pieski z aktualnymi szczepieniami na wściekliznę. Suczki z cieczką nie będą przyjmowane do strzyżenia. Psy agresywne strzyżone są pod okiem ich właścicieli. Psy z zakaźnymi chorobami skórnymi, ze względów higienicznych, nie będą przyjmowane do strzyżenia do momentu wyleczenia.

- Cennik strzyżenie psów, trymowanie, czesanie, kąpiele, strzyżenie kotów. Powyższy cennik jest orientacyjny, ostateczna cena usługi ustalana jest indywidualnie po obejrzeniu psa i ocenie kondycji jego sierści. Obcinanie pazurów i czyszczenie uszu są wykonywane w ramach usługi. Rozczesywanie skołtunionej sierści ? cena ustalana po obejrzeniu psa.

-  Psi Stylista - Salon strzyżenia i pielęgnacji zwierząt Warszaw, Piaseczno, Nowa Iwiczna, strzyżenie psów i kotów Paseczno, Psi Stylista Warszawa,

-  Salon strzyżenia psów w Nowej Iwicznej (Piaseczno-Warszawa) dogodna lokalizacja: w tym samym budynku Salon fryzjersko-kosmetyczny, weterynarz, a ok. 1 km do centrum handlowego (Auchan, Leroy Merlin, Fashon Outlet)