"Myjnia dla Psa". Myjnia dla Twojego Psa.

Myjnia dla Psa. Myjnia dla Twojego Psa.
Adres:
ul. Grunwaldzka 33  k. Wemy
84-230 Rumia

Kontakt:
tel.: 58 676 82 69
http://www.myjniadlapsa.pl

Godziny otwarcia:
Pn-Pt.: 8.30-19.00
So.: 8.30-17.00

Oferta:
Twój Przyjaciel zasługuje na odrobinę LUKSUSU ! A Ty zasługujesz na komfort - od dziś kąpiel Twojego czworonożnego przyjaciela to będzie dosłownie Czysta Przyjemność !

Myjnia dla psa to nie tylko specjalne szampony, dostosowana temperatura wody i uspokajające ultradźwięki podczas mycia psa, ale przede wszystkim fakt, że nie musisz się już martwić o to, że Twój pies porysuje wannę lub zachlapie łazienkę, ponieważ nic się nie stanie - to jest nasza myjnia, a nie Twoja łazienka!

Pomyśl, jak się czujesz, tuż po wyjściu z salonu fryzjerskiego? Czy pamiętasz to niezwykłe, niepowtarzalne uczucie świeżości i komfortu? Czy nie czujesz się wtedy wyjątkowo piękna / piękny i zadbana / zadbany?

W domowych warunkach nigdy nie odtworzymy tego, co nam da profesjonalny salon.

Dlatego też powstała Profesjonalna Myjnia dla Twojego Psa.

Komfort, jaki daje Tobie oraz Twojemu czworonożnemu Przyjacielowi nasza profesjonalna myjnia dla psów oraz to wspaniałe uczucie świeżości i czystości, wprowadzi do Twojego życia nowy standard - już zawsze będziesz chciał/a kąpać Twojego Psa wyłącznie w specjalnie przystosowanej dla Twojego czworonoga Psiej Myjni!
Marki i specjalizacje
Zapraszamy Państwa serdecznie do pierwszej na Pomorzu myjni dla Psów - naszych czworonożnych przyjaciół !