Salon dla Zwierząt w Brzozowie

STRZYŻENIE PSÓW W BRZOZOWIE
ADRES:
36-207 Grabownica Starzeńska 172,

KONTAKT:
tel. 510 528 146
www.salondlazwierzat.com

INFORMACJE:

Salon dla zwierząt oferuje wysokiej jakości usługi groomerskie w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy do naszego salonu wszystkich właścicieli czworonogów, a zwłaszcza posiadaczy piesków rasowych, wielorasowych oraz kotów. Profesjonalne przygotowanie personelu, wysokiej jakości kosmetyki używane w salonie oraz standard świadczonych usług to zalety, które cenią sobie nasi klienci. Dbając o komfort i zdrowie domowych pupili w salonie używany jest sprzęt renomowanych firm, który wraz ze stanowiskiem pracy jest każdorazowo poddawany dezynfekcji i sterylizacji.  Podczas zabiegów pielęgnacyjnych zwierzakom nie są podawane żadne farmakologiczne środki uspokajające.

W naszym salonie oferujemy zabiegi pielęgnacyjne takie jak: strzyżenie psów i kotów, trymowanie, kąpiele, rozczesywanie sierści, przygotowywanie do wystawy itp. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów nasz salon oferuje możliwość świadczenia usługi pielęgnacyjnej w domu klienta oraz usługę door-2-door (oferta dla właścicieli czworonogów ceniących swój czas i wygodę, polegająca na przetransportowaniu pupila do salonu a po wykonaniu usługi pielęgnacyjnej dostarczenie czworonoga do właściciela - obszar świadczenia usługi obejmuje okolice Sanoka, Brzozowa i Dynowa).
W salonie obsługiwane są tylko zdrowe pupile posiadające aktualne szczepienia oraz odrobaczenie. Zwierzęta agresywne się są obsługiwane w salonie. W przypadku choroby zwierzaka o podłożu alergicznym, neurologicznym itp. bardzo prosimy o wcześniejsze poinformowanie personelu salonu.