"Na Psa Urok M&R Półtorak"

Na Psa Urok - M&R Półtorak
Adres:
ul. Metalowców 6 (pawilony)
26-110 Skarżysko-Kamienna

Kontakt:
Tel.: 502 610 684
http://www.napsaurok.com.pl

 

Nasza przygoda z pielęgnacją psów została zapoczątkowana przez założenie przez Nas hodowli psów rasowych, które wymagają szczególnej pielęgnacji.
Początkowo miała ona służyć tylko Nam oraz Naszym pociechom, potem zaczęła służyć Naszym znajomym a następnie znajomym znajomych i tak jak w zabawie podaj dalej Nasza przygoda nabrała rozpędu.
Teraz każdy nie zależnie od tego czy ma psa na wystawy, na pokaz czy do kochania może skorzystać z Naszych usług.
Oczywiście posiadamy niezbędne kwalifikacje, każdy pupil, który do Nas trafi zostanie kompleksowo obsłużony tzn. wykąpany, ostrzyżony, wypachniony w wielkim skrócie zrobimy go na "Bóstwo".
Każdy pies jest strzyżony zgodnie z ogólnie przyjętym wzorcem FCI lub jeżeli klasyczna fryzura nie odpowiada właścicielowi zrobimy tak jak on tego pragnie, bo w końcu "Nasz klient, Nasz Pan"


Oferta
Zapraszamy do naszego salonu wszystkich posiadaczy psów rasowych oraz wielorasowych.
- Strzyżenie psów wg. Wzorca FCI, lub na życzenie klienta
- Trymowanie psów szorstkowłosych
- Rozczesywanie skołtunionej sierści
- Kąpiele kosmetyczne
- Czyszczenie uszu
- Obcinanie pazurów
- Usuwanie insektów
- Fachowe poradnictwo dotyczące pielęgnacji oraz doboru kosmetyków

Podczas zabiegów pielęgnacyjnych nie używamy poskramiaczy ani środków uspokajających.
Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz odpowiednie warunki sanitarne (salon jest dezynfekowany po każdym zabiegu). Pracujemy pod nadzorem Lecznicy MINUS.
Kąpiel i rozczesanie sierści w zimie zwiększa jej objętość i poprawia komfort cieplny zwierzęcia. Użycie do kąpieli i rozczesania odpowiednich kosmetyków zapewnia włosom i skórze właściwą strukturę i ochronę tłuszczową.
W naszym salonie używamy profesjonalnych kosmetyków.

Do zabiegów pielęgnacyjnych takich jak trymowanie i strzyżenie pies zostanie wykąpany w naszym salonie. Do kąpieli używamy właściwych dla typu szaty szamponów i odżywek, co sprawia, że strzyżenie, trymowanie i rozczesywanie sierści staje się łatwiejsze i szybsze, a sierść uzyskuje właściwą, naturalną strukturę.
Systematyczne wizyty w salonie skracają czas zabiegów pielęgnacyjnych, sprzyjają poprawie kondycji sierści zwierzęcia, oszczędzają stresu związanego z długim strzyżeniem (trymowaniem) i pieniędzy w portfelu właścicieli.
Psy z pasożytami skóry są poddawane zabiegom dezynsekcyjnym. Ewentualne zmiany skórne lub inne zauważone przez nas zmiany chorobowe są konsultowane na bieżąco z lekarzem weterynarii Lecznicy Minus i sygnalizowane właścicielowi zwierzęcia.

Prosimy o poinformowanie nas o następujących sytuacjach:

- braku szczepienia przeciwko wściekliźnie,
- chorobach o podłożu alergicznym,
- trudnym charakterze psa,
- innych okolicznościach mogących wpływać na złe samopoczucie psa w trakcie i po zabiegach pielęgnacyjnych, np. chorobach układu krążenia.