Dagi Style Strzyżenie psów w Sulejówku

Salon Pielęgnacji Psów DAGI STYLE

Adres:
ul. Żeromskiego 32
05-070 Sulejówek

Strona www
www.dagistyle.pl

Kontakt:
Tel.: 601-773-152

Informacje:
Po kilkunastu latach pracy z psami, prowadzeniem hodowli jamników długowłosych, pielęgnacji psów wielu ras, przygotowywaniem ich do wystaw oraz wielu sukcesów właśnie podczas wystaw psiej urody postanowiłam rozszerzyć swoją działalność i  założyłam własny salon psiej urody Dagi Style. Kąpanie zwierzaków, czesanie, strzyżenie i wszelkie zabiegi pielęgnacyjne sprawiają mi ogromną frajdę. Praca z psami jest spełnieniem moich marzeń zawodowych. Uwielbiam kontakt w moimi podopiecznymi, poznawanie ich i zaprzyjaźnianie się z nimi. Wielką nagrodą jest dla mnie moment, kiedy psy wychodzą z salonu dużo piękniejsze niż kiedy do niego przyszły, a ich właściciele są dumni i zadowoleni z wyglądu swoich pupili.
Bardzo serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Dziś fryzjerstwo psie jest na świecie na bardzo wysokim poziomie, mamy do dyspozycji wiele profesjonalnego sprzętu, kosmetyków, a także dużo wiemy o tym, czego potrzebuje włos zwierzaka, aby wspaniale się prezentował.

W salonie zapewniam kompleksowa usługę odnośnie strzyżenia, trymowania, kąpania , pielęgnacji łap , oczu i uszu wszystkich psów rasowych oraz ich mieszańców. Przygotowuję również do wystaw wybrane  rasy: jamniki, spaniele i retrivery. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie mogę zaprezentować Państwa pupila na wystawie oraz zająć się jego przygotowaniem do konkursów psiej urody pod kątem pielęgnacji szaty i  ogólnego obycia wystawowego.

Ponieważ salon mieści się w moim domu otoczonym  dużym ogrodem istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia swojego pupila przed zabiegiem oraz po nim. Zapewniam dzienną opieką dla swoich psich klientów.

Prowadzę również hotel dla naszych gości salonu. Z uwagi na nasze rodzinne stadko możemy przyjąć do domu małe psy podczas Państwa wyjazdów.

Pracuję w godzinach 9.00 – 19.00 .
Bardzo proszę o telefoniczne umawianie wizyt. W ramach potrzeb zabiegi można również umówić w sobotę. Jeśli jest taka potrzeba możemy również bezpiecznie przetransportować Państwa pieska.


GALERIA: