"Psi Salon"

Psi Salon - "Psi Salon" istnieje od 2006r.
Adres:
ul. Jaskółcza 48
85-308 Bydgoszcz

Kontakt:
tel. 668 803 353
http://www.psisalon.bydgoszcz.pl

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 10:00-16:00

Profesjonalne strzyżenie Twojego Psa i Kota! Marzysz, aby Twój pupil każdego dnia był zadbany i prezentował się wzorowo? W naszym gabinecie Twój pies i kot otrzymają profesjonalną opiekę oraz zostaną poddane właściwym zabiegom pielęgnacyjnym.

Produkty i usługi:
Marzysz, aby Twój pupil każdego dnia był zadbany i prezentował się wzorowo? Masz dość walki ze skołtunioną sierścią, zapaleniami uszu i wrastającymi pazurkami?
Jest na to sposób ? fryzjer dla psów. W naszym gabinecie Twój pies i kot otrzymają profesjonalną opiekę oraz zostaną poddane właściwym zabiegom pielęgnacyjnym. Strzyżenie psów to sztuka, której się poświęcamy ? możesz powierzyć nam swojego pupila bez obaw.
Szczegółowa oferta firmy

Wiemy, jak zajmować się zwierzętami, by były spokojne bez środków farmakologicznych i zyskały piękny wygląd. Psi fryzjer rozwiąże Twoje kłopoty z pielęgnacją pupila oraz podpowie, jak o niego dbać, by uniknąć ich w przyszłości.

Używamy wyłącznie najlepszych kosmetyków i sprzętu.

W naszym Salonie stosujemy wyłącznie METODY BEZSTRESOWEJ PIELĘGNACJI, bez użycia środków uspokajających!

Oferujemy profesjonalne usługi groomerskie:
- strzyżenie
- trymowanie
- rozczesywanie skołtunionej sierści, czesanie
- kąpanie
- czyszczenie uszu (również depilacja)
- pielęgnacja oczu
- obcinanie pazurków
- pomagamy dobrać kosmetyki i narzędzia do pielęgnacji określonego rodzaju sierści Państwa pieska

Jeżeli nie korzystają Państwo z kąpieli psa w "Psim Salonie", prosimy o przyprowadzenie psa wykąpanego i wyczesanego na 1-2 dni przed wizytą.


Strzyżenie psów, kotów oraz wszelkie zabiegi pielęgnacyjne odbywają się na terenie miasta Bydgoszcz ? nie musisz szukać daleko, psi fryzjer z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do zwierząt jest bliżej, niż myślisz.