"Cleo" Strzyżenie i Pielęgnacja Psów

Cleo - Strzyżenie i Pielęgnacja Psów
Adres:
Buczka 4 a/2 (wejście od Ułańskiej)
68-200 Żary
- woj. lubuskie

Kontakt:
Tel.: 602 253 438

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 8:00-16:00
Wizyty proszę umawiać telefonicznie 602 253 438

Oferta:
Zapraszamy do korzystania z usług nowoczesnego gabinetu pielęgnacji psów. Gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalne doradztwo kynologiczne, indywidualne podejście do każdego klienta Jeśli nie jesteś w stanie sam poradzić sobie z pielęgnacją futra swojego psa. zapraszam do Gabinetu Pielęgnacji Psów.

Dysponujemy: dużym, komfortowym pomieszczeniem z oddzielną salą treningową, najnowocześniejszym sprzętem groomerskim, bogatą gamą narzędzi do profesjonalnej pielęgnacji wszystkich psów, specjalistycznymi preparatami kosmetycznymi, wieloletnią wiedzą i doświadczeniem związaną z przygotowywaniem psów do wystaw.

Zajmiemy się troskliwie Twoim pupilem i sprawimy, że: szczotkowanie stanie się przyjemnością, a nie przykrą koniecznością, zniknie na długi czas wszędobylska sierść z Twojego mieszkania, Twój rasowy lub wielorasowy pupil będzie wszystkich zachwycał modną fryzurą. Ponadto doradzimy jakie narzędzia kosmetyki są najważniejsze do codziennej pielęgnacji sierści Twojego psa, jaką stosować karmę i suplementy, by Twój pies cieszył się dobrym zdrowiem a jego skóra i sierść była w idealnej kondycji.

Specjalizacja:
W trosce o zdrowie i kondycję Twojego pupila wyposażyliśmy nasz gabinet w doskonałej jakości bieżnię treningową Fit Fur Life Professional zaprojektowaną specjalnie dla psów, która w odróżnieniu od innych tego typu bieżni charakteryzuje się prawie bezszelestną pracą.