Pielęgnacja zwierząt "NA PSA UROK" Salon psiej piękności Anna Blicharz

ADRES:
ul. Sucharskiego 24/21
65-562 Zielona Góra 

 

KONTAKT:
Tel.: 606 858 906
www.napsaurok.zgora.pl


 INFORMACJE:

Zapraszam do mojego przyjaznego dla zwierząt, zielonego salonu psiej piękności. Oferuję pełen zakres usług groomerskich takich jak kąpiel, strzyżenie, trymowanie, wyczesywanie kołtunów i filców, usuwanie pcheł i kleszczy, obcinanie pazurków, czyszczenie uszu i zębów, czesanie, papilotowanie. Ukończyłam odpowiednie kursy uprawniające mnie do wykonywania zawodu psiego fryzjera. Pies w moich fachowych rękach będzie bezpieczny (ukończyłam kurs pierwszej pomocy zwierzętom) a salon opuści z opiekunem piękny i wypielęgnowany. Przywiązuję dużą wagę do czystości i dezynfekcji narzędzi.
Drodzy właściciele piesków, pamiętajcie, że zwierzaki będą nam posłuszne jeżeli my tego będziemy od nich wymagać, szkolić, kiedy będziemy je szanować, kochać i się o nie troszczyć, świadomie z odpowiedzialnością zapewnimy im opiekę i niezbędną pielęgnację. Piesek, od którego się wymaga w odpowiedni sposób podda się każdemu zabiegowi.
Współpracuję ze schroniskiem dla zwierząt, gratisowo pielęgnuję kilka piesków w miesiącu, bo uwielbiam swoje zajęcie, mogę i chcę pomagać a nie tylko zarabiać.
Na mojej stronie internetowej www.napsaurok.zgora.pl dostępny jest regulamin salonu i cennik.
Tu przytoczę ważne przysłowie: "Jeśli będziesz traktował psa jak człowieka to on potraktuje Cię jak psa" - pamiętajmy o tym wychowując swoich pupili.
Pamiętajmy również o sprzątaniu po swoich pieskach, dbajcie o czyste skwery i trawniki. Podnieść kupkę to żaden wstyd, wielki wstyd to ją zostawić!

 

Strona 1 z 2